Ex-Vitessenaar Bozbiyik helpt de jeugd aan een toekomst

Ex-Vitessenaar Bozbiyik helpt de jeugd aan een toekomst

Umran Bozbiyik, tegenwoordig trainer van de F2 van AFC Arnhem, doet er alles aan om de jeugd te helpen aan beter toekomst.

(foto: Facebook)

De ex-profvoetballer van Vitesse, Top Oss en NEC gebruikt al zijn kennis en ervaring om de jeugd in Arnhem veel bij te brengen. Bozbiyik speelde zelf ooit met veel bekende voetballers van anno 2015, zoals Ryan Babel en Piet Velthuis. In zijn periode bij Vitesse stonden veel ‘grote’ spelers aan de kant toen hij speelde. Helaas heeft hij nooit echt de kans gekregen om het net zo ver te schoppen als de anderen.

(advertentie)
Ozkara osinga

 

Trainer F2 Afc Arnhem
Umran Bozbiyik doet het tegenwoordig ook aardig met de F2 van Afc Arnhem. Als trainer van de pupillen geeft hij trainingen aan zijn leerlingen die vergelijkbaar zijn als de trainingen van de jeugdafdelingen van Ajax en Feyenoord. Bozbiyik heeft zelf natuurlijk veel geleerd en brengt dat ook over aan zijn spelers bij de F2 van Afc Arnhem.

Zijn elftal is ook volledig aangekleed dankzij zijn inbreng om zijn elftal een prima uitstraling te geven. Lokale sponsoren als Drukkerij Dogan, Autobedrijf Vlamoven, Snack Corner Arnhem en Avrasya Cadeauhandel zijn dan ook terug te zien als sponsoren van de F2 van Afc Arnhem.

Bozbiyik speelt na de winterstop in de 3e klasse met zijn leerlingen.

Reacties


2 comments

Write a comment
  1. cheap viagra free shipping 8 september, 2017, 15:18

    buy generic viagra using paypal
    cheap viagra canada free shipping
    where can i get viagra in las vegas
    [url=http://hqviagrauro.com/]viagra for cheap[/url]
    how long does 100mg of viagra last

Only registered users can comment.