Chico’s Place tijdens Koningsdag dag en nacht open

Chico’s Place aan de Looierstraat 1 in Arnhem is tijdens Koningsdag dag en nacht open. De bekendste eethuis van Arnhem maakte dit bekend in een persbericht.
Full-service tijdens Koningsdag
De succesvolle eettent zal hierdoor ook tijdens Koningsdag full-service bieden aan alle feestgangers die het centrum van de stad bezoeken. De Koningsmarkt wordt dit jaar, om de hoek, aan het Gele Rijdersplein gehouden, wat op loopafstand is van Chico’s Place.
Chico’s Place is Koningsdag
Om Koningsdag iets meer glans te geven zullen alle medewerkers van Chico’s Place tijdens Koningsdag werken in Oranje-kleding. Elk jaar is het hierdoor extra druk omdat bezoekers maar al te graag op de foto willen met Chico zelf. Hoe Chico zelf er donderdag uit zal zien blijft nog een verrassing.
Reacties
Related Articles
Marcouch neemt het op voor de agenten en vraagt om excuus
Burgemeester Marcouch nam het op voor zijn agenten naar aanleiding van een online heksenjacht richting bepaalde agenten die extreem veel
Bozbiyik maakt overstap van Vonk naar Quick Financieel Advies
De Arnhemse hypotheekadviseur maakte via LinkedIn bekend de overstap gedaan te hebben naar Quick Financieel Advies. Aykut Bozbiyik was sinds
76.213 betalende bezoekers voor Luxor Live in 2016
Met een totaal van maar liefst 76.213 betalende bezoekers mag het Arnhemse popodium Luxor Live het jaar 2016 op zijn