Moskee in Presikhaaf viert Koningsdag met oud Hollandse spelletjes

Moskee in Presikhaaf viert Koningsdag met oud Hollandse spelletjes

De Türkiyem moskee in de Arnhemse wijk Presikhaaf viert Koningsdag op een bijzondere manier door verschillende activiteiten te organiseren voor moskeebezoekers en andere wijkbewoners. Heel Presikhaaf is welkom om mee te doen aan allerlei activiteiten. Het initiatief komt van een groepje kinderen die Koningsdag als een uitgelezen kans zien om gezellige happening te organiseren waar iedereen zich thuis voelt.

Verschillende oud-Hollandse spelletjes
Aan de Eemslaan 6 zal op donderdag 27 april verschillende oud-Hollandse spelletjes worden aangeboden. Het bestuur van de moskee regelt ook meerdere springkussens om iedereen een gezellige dag te laten beleven. Ook kunnen kinderen tweedehands spullen verkopen in een speciale ruimte dat die dag wordt mogelijk gemaakt.

Rondleidingen door de moskee
Een rondleiding door de moskee is ook een van de programmaonderdelen van Koningsdag in Presikhaaf. Verder wordt er ook eten en drinken aangeboden; Huisgemaakte Turkse hapjes, lahmacun of Doner Kebab zijn een aantal van deze maaltijden die aangeboden worden.

Koningsdag in Presikhaaf wordt gehouden aan de Eemslaan 6 en duurt van 10:00 uur tot 17:00 uur.



Related Articles

Overvallers brute gewapende overval opticien zijn niet de slimste

  Drie minuten voor sluitingstijd wordt op maandagavond de opticien in het Gelderse Oosterbeek op brute wijze overvallen. De daders

Geen Döner-kraampje in het Broek tijdens Hemelvaartsdag

De vaste klanten van Barlas Döner in het Broek moeten tijdens Hemelvaartsdag uitwijken naar de Hommelstraat waar de jaarmarkt  georganiseerd wordt.

Gezin uit Apeldoorn betrokken bij dodelijk ongeluk in Turkije

Een Turks gezin uit Apeldoorn raakte eergisteren betrokken bij een dodelijk ongeluk in Karabük. Een persoon kwam om het leven

Geverifieerd door MonsterInsights