Shisha Lounge aan de rijnstraat in Arnhem staat ook te koop

Shisha Lounge aan de rijnstraat in Arnhem staat ook te koop

Efendi Lounge aan de rijnstraat in Arnhem staat ook te koop volgens bronnen bij het management. oud-voetballer en trainer Ahmet Kilic is op dit moment eigenaar van Efendi Lounge. Efendi Lounge was voorheen bekend als Padisha Lounge voordat Kilic het overnam. (foto: Pixabay)

Voorpui Efendi Lounge aan rijnstraat

Eigenaar bevestigt verkoop
De redactie nam contact op met Ahmet Kilic en vroeg naar een bevestiging van de verkoop. Kilic bevestigde dat Efendi Lounge te koop staat als er kandidaten zijn die het willen overnemen. ‘Over bedragen ga ik natuurlijk niets roepen. Ondanks dat we een tijdje dicht waren, draaien we nu gewoon goed. Ik wil weer iets openen in Ede.’ Onlangs werd ook de bekende Arnhemse shishabar Shi La Lounge ook overgenomen door nieuwe eigenaren.

Efendi Lounge is goed bereikbaar
Efendi Lounge is goed bereikbaar en is aan het begin van de rijnstraat in het centrum van Arnhem. De oud-voetballer en trainer van FC jeugd is druk bezig met zijn trainerscursus waardoor hij niet alle tijd van de wereld heeft om zijn zaak goed te runnen. Ondanks herhaalde verzoeken kreeg de redactie geen duidelijkheid over de vraagprijs.

Mocht er interesse zijn is het verstandig om direct contact op te nemen met Ahmet Kilic door te bellen met 06-57033370.



Related Articles

Turkse cafe’s in Arnhem zijn om 15:00 uur bomvol

Rond 15:00 uur zul je het merken in Arnhem dat Turkse cafe’s en verenigingen bomvol zitten vanwege de wedstrijd tussen

Koningsdag 2017 in Arnhem wordt weer prachtig

Koningsdag en -nacht wordt in Arnhem weer groots gevierd. De voorbereidingen hiervoor zijn in volle gang. Op grote en kleine

Stadhuis Arnhem moeilijk bereikbaar vanwege wegwerkzaamheden

Het stadhuis van Arnhem is vanwege wegwerkzaamheden bij de Walburgstraat (Paleis van Justitie) niet goed bereikbaar voor onder andere rolstoelgebruikers.

Geverifieerd door MonsterInsights