Vitesse per direct op zoek naar nieuwe trainer Jong Vitesse

Vitesse per direct op zoek naar nieuwe trainer Jong Vitesse

John Lammers, trainer van Jong Vitesse, verlaat de Arnhemse club alweer na drieënhalf jaar. Vitesse en de trainer van Jong Vitesse kwamen niet tot een akkoord over een nieuwe verbintenis maakte de club bekend. (bron: Vitesse).

Fijne tijd gehad in Arnhem
De trainer was wel positief na zijn vertrek. Op de clubsite meldde hij het volgende: Ik heb een fijne tijd gehad in Arnhem met veel mooie momenten. We zijn twee keer kampioen geworden in de beloftencompetitie en stroomden in in de nieuw gevormde Tweede Divisie. Door verschillende omstandigheden is afgelopen seizoen niet geworden wat we ervan gehoopt hadden. Ik wil de supporters en iedereen binnen de club bedanken voor de mooie tijd.”

Per direct vervanger nodig
De succestrainer van Jong Vitesse zal dus per direct vervangen worden. De Arnhemse club bedankt John Lammers voor zijn bijdrage en wenst hem verder veel succes in zijn verdere trainersloopbaan. In de aanloop na de voorbereidingen zal Vitesse een nieuwe trainer bij Jong Vitesse gaan presenteren.




Reacties



Related Articles

Old Stars spelers komen bijeen voor nieuwe seizoen

De spelers en technische staf van ‘Old Stars’ kwamen recent bijeen bij restaurant Nisantasi in Arnhem vanwege voorbereidingen op het

Gomez stelt teleur en verlaat Besiktas vanwege couppoging

De Duitse aanvaller van Besiktas heeft de fans van Besiktas en de Turkse voetbalfans teleurgesteld door zogenaamd uit Turkije te

Akdeniz en Ucar binnenkort weer inzetbaar voor Elsweide

De schorsing van Elsweide voetballer Huseyin Akdeniz is bijna voorbij. Samen met zijn teamgenoot Koray Ucar werd hij in oktober