Bedrijfscomplex van ca. 10.000 m² in Duiven heeft een nieuwe eigenaar

Bedrijfscomplex van ca. 10.000 m² in Duiven heeft een nieuwe eigenaar

DUIVEN – Het bedrijf 4Pet Recycling, dat petflessen verwerkt, opent eind dit jaar de nieuwe locatie op bedrijventerrein InnoFase, aan de Roelofshoeveweg 43 in Duiven.




Naast de AVR en SUEZ
De locatie is direct gelegen naast de AVR en SUEZ. 4PET is voornemers gebruik te maken van restwarmte van AVR en samen te werken met SUEZ. Tevens bestaat het voornemen om de petflessen te wassen van het water van de rioolwaterzuivering van waterschap Rijn en IJssel. Strijbosch Thunnissen Bedrijfsmakelaars, partner in Dynamis, adviseerde de verkoper bij het tot stand komen van deze transactie.

 


Tags assigned to this article:
4part4Pet Recyclingnieuwe eigenaarsuez

Related Articles

Mehdi Forutan opent nieuwste barbershop van Arnhem

Mehdi Forutan heeft onlangs een eigen barbersalon geopend aan de van Muijlwijkstraat in Arnhem. De bekende barber is tegenwoordig aan

Barlas Döner staat tijdens Koningsdag op een andere locatie

Barlas Döner maakt bekend dat het tijdens Koningsdag niet op de locatie zal staan waar het altijd staat op de donderdag

Arnhemse ‘Ibo’ deelt prachtig duet van rockliedje Cem Karaca

De bekende Arnhemse ondernemer Bedri Akbulut kan veel meer dan alleen het hervullen van inktcartridges. Akbulut staat ook wel bekend

Geverifieerd door MonsterInsights