Twee Arnhemmers (39 en 44) gewond bij steekincident in Park Sonsbeek
Zondagavond raakten twee Arnhemmers gewond door een stadsgenoot in Park Sonsbeek.
Levensgevaar
De beide gewonde heren zijn buiten levensgevaar maar moesten zich wel in het ziekenhuis laten behandelen. De van slachtoffers en getuigen gekregen signalementen was goed voor de aanhouding van de 24-jarige verdachte die tevens ook stadsgenoot is.
Steekincident
Het steekincident vond plaats rond 17.40 uur op de Ronde Weide in het park. Er was op dat moment een evenement gaande. Toen de slachtoffers vanwege een regenbui wilde gaan schuilen kwamen ze de 24-jarige man tegen die hen om nog onduidelijke reden en kennelijk zonder aanleiding aanviel met een mes. Na het voorval sloeg de 24-jarige op de vlucht. Omstanders wisten een goed signalement te geven. Op basis daarvan zagen agenten omstreeks 18.15 uur de 24-jarige Arnhemmer lopen op de Eusebiusbuitensingel, waar hij werd aangehouden. Bij de Arnhemmer werd een mes in beslag genomen. De man zit voorlopig vast voor onderzoek en verhoor. De beide slachtoffers konden na behandeling het ziekenhuis weer verlaten.

Related Articles
VIDEO Veel spektakel in Oldebeth tijdens bijzondere bruiloft Cemre en Gizem
Zaterdag was het weer hartstikke druk in partycentrum Oldebeth tijdens de bruiloft van Cemre en Gizem. Veel Arnhemmers en andere
Bekende Arnhemmers zien bruidegom Erhan Bayram de lucht in vliegen
Veel bekende Arnhemmers waren zaterdag 28 januari aanwezig bij de bruiloft van Erhan Bayram en Humeyra Cam. De zoon van
Arnhemmer Furkan YT krijgt zilveren Youtube award
De bekende vlogger en fortnite speler Furkan YT heeft vandaag een award ontvangen van Youtube vanwege het bereiken van een

