Erdogan ligt niet wakker van dreigementen Merkel

Erdogan ligt niet wakker van dreigementen Merkel

De Turkse autoriteiten weigeren opnieuw Duitse politici om hun eigen militairen in de Turkse stad Konya te bezoeken. De Duitse militairen doen mee met de AWACS-verkenningsvliegtuigen aan de missie in Syrie. Eerder was dit ook het geval met Duitse soldaten in Incirlik.

Merkel doet alsof ze dom is

Bondskanselier Merkel doet alsof ze dom is en geen verbanden ziet tussen bepaalde gebeurtenissen in de afgelopen weken. In een interview met de Duitse zender ARD reageerde Merkel woedend dat ze niet wil onderhandelen met Turkije over het recht van politici om Duitse miltairen op het Turkse NAVO-steunpunt Konya te bezoeken.




Turkije ligt niet wakker van Merkel

In Turkije liggen ze in ieder geval niet wakker van de uitspraken van Merkel. Duitsland smeekte eerder om Duitse militairen op de luchtmachtbasis in Incirlik te bezoeken. Waar de Turken niet mee akkoord gingen. Erdogan liet al een paar keer merken dat hij de dreigementen vanuit Duitsland niet serieus neemt.

Asiel verleend aan Turkse coup-officieren

Merkel vergeet elke keer weer dat Duitsland asiel heeft verleend aan een aantal hoge Turkse officieren die een rol hebben gespeeld tijdens de mislukte couppoging in Turkije, waarbij 250 mensen om het leven kwamen. Ondanks verschillende pogingen van Turkije, wilde Duitsland niets weten van een uitlevering van deze officieren. De Duitsers werken niet mee, waardoor Turkije ook geen aanleiding ziet om mee te werken met de Duitsers.



Reacties



Related Articles

Koning Willem Alexander verdient negen keer meer dan Erdogan

De redactie van HaberArnhem.nl heeft onderzoek gedaan naar de jaarsalarissen van de grote leiders in Nederland en Turkije. Beide heren

Zes op de tien Nederlanders hebben slaapprobleem

Ruim zes op de tien Nederlanders hebben een slaapprobleem. Een derde van de Nederlanders loopt daardoor weleens vermoeid rond. De

Camerabeelden! Dief breekt in bij moskee Denhaag

In de Haagse Mimar Sinan Moskee is gisterennacht ingebroken door een onbekende persoon. Dat laat een woordvoerder van de moskee