Groenlinks Arnhem presenteert conceptlijst met twee Turkse namen

Groenlinks Arnhem presenteert conceptlijst met twee Turkse namen

Groenlinks Arnhem presenteerde onlangs haar lijst voor de gemeenteraadsvergaderingen van maart 2018. ‘Met dit team gaan we Arnhem veranderen’, was de titel dat door velen werd gedeeld via social media.

Bekende en minder bekende namen

De conceptlijst van GroenLinks Arnhem bestaat uit bekende namen en minder bekende namen. Zo zien we de bekende Arnhemmer Tobias de Groot niet meer terug op de lijst. Cathelijne Bouwkamp is lijsttrekker en wordt opgevolgd door Mark Coenders .Op nummer drie staat de nieuwkomer Cyriel Prinsen, die meteen ook als commissievolger is geinstalleerd in de Arnhemse raad. Maud Dolsma (5) en Marie-Jose Navis (4) kregen ook een hoge plek.

 

Voor de rest bestaat de lijst uit minder bekende Arnhemmers. GroenLinks heeft wel een lijst dat bijnae een afspiegeling is van de samenleving. Ondanks dat de twee kandidaten Tulay Gemici (6) en Ozgur Dayioglu (11) niet op verkiesbare plaatsen staan, doet de partij het beter dan andere lokale partijen in Arnhem, die nog witter zijn dan het Kabinet.





Related Articles

Voor en tegenstanders gaan in debat over Stadsblokken en Meinerswijk

Op 30 november houden we in Arnhem een referendum over de toekomst van Stadsblokken en Meinerswijk. Voor een gebalanceerde afweging

Arnhem Centraal stelt vragen over vreemde verplaatsing kunstwerkplaats naar Presikhaaf

De Arnhemse gemeenteraadsfractie Arnhem Centraal stelt vragen over de verplaatsing van de Kuntswerkplaats KW37 naar het terrein aan de Merwedestraat

Arnhem Report ‘Op reces met’ Kürșat Bal

Politiek verslaggever en ex-VVD kandidaat Huibert Veth spreekt fractievoorzitter Kürsat Bal (Denk/Verenigd Arnhem) tijdens het reces bij hem thuis in

Geverifieerd door MonsterInsights