Arnhemse wokkoning maakt transfer naar Pide Center in Presikhaaf
De Arnhemse wokkoning Ramazan heeft onlangs een transfer gemaakt van Chico’s Place naar Pide Center in Presikhaaf. De bekendste ‘wok-maker’ van Arnhem heeft een nieuwe functie bij de net opgestarte Pide Center. Via social media deelde hij onlangs berichten met zijn nieuwste gerechten.
Pide Center nam eind 2018 Selam Pide over voor een megabedrag aan de Volkerakstraat in Presikhaaf. Na een enorme verbouwing is de zaak onlangs open gegaan. Behalve allerlei soorten pide’s worden er ook wokgerechten aangeboden in het assortiment van Pide Center. En om dit mogelijk te maken is de Arnhemse ‘WokKoning’ Ramazan binnengehaald. Het is niet bekend welk bedrag beide partijen zijn overeengekomen voor de transfer van deze wokexpert uit Arnhem.
Ramazan staat bekend om zijn heerlijke wokgerechten die hij als geen ander weet te maken. Dankzij zijn jarenlange ervaring bij verschillende bedrijven aan de Korenmarkt is hij een expert geworden en heeft hij klanten over heel Arnhem die speciaal bij hem langskwamen. Bij Amigo in Arnhem was hij voorbeeld ook verantwoordelijk voor allerlei speciale en heerlijke gerechten. Bij Chico’s Place was dat ook niet anders. De speciale halal wokgerechten van Ramazan deden het goed in heel Gelderland.
Hoe Ramazan zijn wokgerechten maakt is niet bekend. Hij gebruikt volgens bronnen ook een speciale saus, waar hij alleen van weet welke ingrediënten er in zitten. Zolang dit geheim blijft, komen mensen er dus ook nooit achter.

Website staat te koop
info @ haberarnhem.nl
Related Articles
Dubbele maat bij Pathé: Turkse films op ongunstige tijden
In de afgelopen weken is er toenemende kritiek geuit op bioscoopketen Pathé vanwege de programmering van Turkse films in Arnhem.
Sultan Dag met grote Blokker-tas gespot bij Chico’s Place
De bekende Arnhemse amateurvoetballer Sultan Dag (35) werd onlangs gespot bij Chico’s Place in de binnenstad van Arnhem. Sultan, broertje
Deze 10 basisscholen in Arnhem scoren goed met rekenen
In de Arnhemse monitor staan de eindopbrengsten van de Arnhemse basisscholen. Deze worden beoordeeld door middel van de resultaten van

