Malburgen krijgt eindelijk ook supersnelle internet
Malburgen krijgt eindelijk ook supersnelle internet. KPN NetwerkNL is in Malburgen-West gestart met de werkzaamheden voor de aanleg van het glasvezelnetwerk, aldus houvanarnhem.nl (foto: houvanarnhem.nl/kpn)
Startsein door Leila
De startsein werd gegeven door Leila, een deelnemer van Kinderwerk Rijnstad, omdat de werkzaamheden plaats vinden in de straat waar MFC De Spil staat. De kinderen mochten, nadat er een buis voor glasvezelkabels in de grond werd gelegd, het zand weer terug de geul in scheppen. Als alles volgens planning gaat zijn de graafwerkzaamheden eind augustus afgerond.
Inwoners worden geïnformeerd
Zodra de werkzaamheden in een straat starten, informeert KPN NetwerkNL de inwoners enkele dagen van te voren. De graafwerkzaamheden duren in principe niet langer dan drie dagen. Inwoners kunnen voor alle vragen over de aanleg, planning en voordelen van glasvezel elke vrijdag tussen 14.00 en 19.00 uur terecht in het glasvezelinformatiepunt bij MFC De Malburcht aan de Graslaan 97c in Arnhem. Voor meer informatie kunnen inwoners ook terecht op www.kpnnetwerk.nl.
Related Articles
King of Börek opent 1e winkel in ‘klein Istanbul’
Bülent Börekçilik, bekend in heel Turkije, heeft haar eerste vestiging in Europa geopend in de Gelderse hoofdstad. De bekende Turkse
53-jarige Arnhemse al twee weken spoorloos
De 53-jarige Arnhemse is volgens de politie al bijna twee weken vermist. Heeft u enig idee waar ze kan zijn?
Goede zwemmer of niet: Ga niet in de Rijn of Waal zwemmen
Het maakt met dit weer niet uit of je een goede zwemmer bent of niet. Het maakt dus ook niet

