‘Leasebedrijfje’ uit Duiven verdiende 200.000 euro met dubieuze contracten
De politie heeft eindelijk iemand opgepakt die ervan wordt verdacht dat hij particulieren leasecontracten aansmeerde en vervolgens nooit een auto leverde. De man van 39 jaar, zie onderstaande beelden, zou hier rond de 200.000 euro mee hebben verdiend.
Man regelde leasecontracten ook als je BKR registratie had
Om allerlei rechtszaken te voorkomen gaan wij geen namen noemen. In het filmpje hieronder worden wel namen genoemd en komt de ‘fraudeur’ ook zelfs in beeld. De man uit Duiven regelde ‘zonder zorgen’ leasecontracten, ook aan mensen die een registratie hadden bij BKR.
Net zoals heel veel andere vergelijkbare gevallen, moest je bij de man in Duiven ook vooruit betalen. Het ging dan om een maandtermijn of administratiekosten die vooruit betaald moest worden. Daarna werd er een dag afgesproken om de auto te leveren, alleen werd er nooit een auto geleverd. Mogelijk zijn er ook veel slachtoffers uit Arnhem.
Beelden van de man via Opgelicht naar buiten gekomen
Via het TV-programma opgelicht kwam de politie de man op het spoor. Veel ex-klanten van de man hadden al aangifte gedaan De man werd in 2018 al tijdens het weggooien van zijn vuilniszak in beeld gebracht en raakte toen helemaal in shock. Hij durfde nog amper iets te zeggen!
Mocht je dus nog geen aangifte gedaan hebben, dan verzoekt de politie omdat alsnog te doen.
Related Articles
Veel bekenden tijdens iftar-diner in Presikhaaf
Het jaarlijkse iftar-diner van de Turkiyem moskee in de Arnhemse wijk Presikhaaf werd zondagavond goed bezocht door verschillende gasten en
Wereldberoemde Omar Souleyman komt voor concert naar Arnhem
De Syrische zanger Omar Souleyman begon zijn carrière als bruiloftszanger, maar is inmiddels een wereldwijd dance-fenomeen. Met zijn unieke, opzwepende
Gele Rijders Plein gaat compleet veranderen
Aan de kant van de Looierstraat wordt het Gele Rijders Plein opnieuw ingericht. (foto/screenshot youtube)

