Koninklijke onderscheiding voor bekende lid vrijwillige brandweer Arnhem
Dinsdag 17 december kregen zeven leden van de vrijwillige brandweer een koninklijke onderscheiding van Burgemeester Marcouch. Dit gebeurde tijdens een feestelijke bijeenkomst in de Scheepenzaal van het Stadhuis.
De zeven leden van het vrijwilligerspiket van de Arnhemse brandweer werden benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau voor bewezen diensten als vrijwilliger bij de brandweer gedurende meer dan 20 jaar.
Sinds 1982 actief als vrijwillige brandweer
Cavit Bas was ook een van de vrijwilligers. Hij kwam in 1982 vanuit Turkije naar Arnhem en heeft jarenlang onder andere bij AKZO gewerkt. De 54-jarige Turkse Arnhemmer was in totaal meer dan 23 jaar als vrijwilliger actief bij de Arnhemse brandweer.
De andere collega’s van Bas die een ‘lintje van de koning kregen’ zijn:
· Dhr. S. (Stephan) Hanegraaf (25 jaar vrijwilliger, Arnhem)
· Dhr. B.R. (Rob) de Vries (26 jaar vrijwilliger, Arnhem)
· Dhr. W. (Wichard) ten Westenend (28 jaar vrijwilliger, inwoner gemeente Overbetuwe)
· Dhr. R.F.M.M. (René) van Summeren (29 jaar vrijwilliger, inwoner gemeente Zevenaar)
· Dhr. A.J. (Bert) Hofstede (31 jaar vrijwilliger, inwoner gemeente Westervoort/Duiven 1Stroom)
· Dhr. J.E. (Jack) Speelman (34 jaar vrijwilliger, Arnhem)
Related Articles
Bedrijfscomplex van ca. 3.000 m² aan A50 verhuurd
Kersten Hulpmiddelenspecialist is de nieuwe huurder van Poort van Midden Gelderland Rood 19 in Heteren.
Beelden uit de lucht na brand tuincentrum Fonteyn Uddel
Tuincentrum Fonteyn in Uddel heeft een grote brand achter de rug.
Dit zijn de nieuwste baby’s van Arnhem
De gemeente Arnhem publiceert met toestemming van de ouders een lijst met namen van de jongste baby’s uit de stad.

