Boete voor Arnhemse dames vanwege ‘Manti-dag’ in woning
Een groep Arnhemse dames in een woning in Arnhem-Zuid hebben allemaal een boete kregen vanwege net niet laven van de nieuwe corona maatregelen.
Corona verordening
Vanwege de meest recente verordening is het verboden om met meer dan drie personen bij elkaar te komen. Niet naleven van deze regels komt je duur te staan met een boete van 400 euro. Een officiële bevestiging van instanties is er nog niet gekomen, omdat niet bekend is waar de handhavers precies zijn langs geweest.
De dames in kwestie waren bijeengekomen voor een ‘manti-dag’ waarbij ze met velen bezig zijn met het maken van kilo’s aan manti. Manti is een gerecht uit Turkije, waarbij kleine deegvierkantjes worden gevuld met gehakt. Het is geen geheim dat veel Turkse Nederlanders dit soort dagen organiseren om met zijn allen ‘manti’ te maken voor in de diepvries.
Voor de niet kenners onder ons. Het is een ‘social activity’ waarbij heel veel manti wordt geregeld voor de gastdame. Bij een volgende meeting, is een andere dame aan de beurt. Volgens experts is het gewoon niet te doen om in je eentje heel snel manti te maken.

Bronnen uit Arnhem-Zuid melden dat meerdere dames een boete hebben ontvangen van 400 euro vanwege samenscholing.
Check youtube filmpje voor informatie over het voorbereiden van manti.
Related Articles
Steven van Teeseling nieuwe algemeen directeur van Stichting Sonsbeek & State of Fashion
Stichting Sonsbeek & State of Fashion benoemt Steven van Teeseling per april 2019 tot algemeen directeur. Hij wordt verantwoordelijk voor
Giro d’Italia: Half miljoen bezoekers naar Arnhem en Nijmegen
Vandaag zijn er extra werkzaamheden in de stad om de voorbereidingen van de Giro goed af te ronden. Volgens een
Arnhem krijgt een nieuwe moskee op een bijzondere locatie
Woensdag 31 mei maakte het Openlucht Museum in Arnhem bekend dat het over vijf tot zes jaar een stadswijk uit

