Arnhemmer Ferdi scoort twee keer in Istanbul
Ex-ESA speler Ferdi Kadıoğlu steelde zaterdagavond weer de show in Istanbul. De 20-jarige Turkse Nederlander scoorde twee keer voor de rust waardoor Fenerbahce uiteindelijk met 2-1 won van Göztepe. (Foto/ screenshot Bein sports tr)

Kadıoğlu scoorde beide doelpunten voor de rust, waarvan de 2-0 op een fraaie manier. Nadat hij twee spelers passeerde van Göztepe schoot hij hard raak na 45 minuten. Zijn eerste schoot hij ook al fraai in met zijn linkervoet.
De 20-jarige ‘Arnhemmer’ krijg steeds vaker speeltijd in Istanbul en is een vaste waarde geworden. Dit was alweer zijn derde doelpunt voor de Turkse topclub. Ferdi werd door trainer Philip Cocu van NEC naar Fenerbahce gehaald, paar weken daarna werd Cocu alweer ontslagen.
Ferdi speelde in zijn jeugd voor ESA waarna hij werd binnengehaald door NEC. De zoveelste speler met talent die geen kans kreeg bij Vitesse, maar wel via andere BVO’s uiteindelijk liet zien dat hij aardig kon voetballen.
Stand op dit moment in de Turkse Super Ligi:

Related Articles
VIDEO FC Twente degradeert naar de Jupiler League, fan is er kapot van
Erik Dijkstra, fan van FC Twente is helemaal kapot van het besluit van de KNVB.
Kantoren in Arnhem-Zuid worden massaal verbouwd naar wonen
ARNHEM – Deze week verschijnt de Transformatiescan 2017, het jaarlijkse onderzoek van Strijbosch Thunnissen Research naar de ontwikkelingen op het
Arnhemmer Boy Boy Martin toch door naar WFL Final 8
Boy Boy Martin is dinsdag alsnog gekwalificeerd voor de Final 8 van de WFL (World Fighting League). Tot verbazing van

