Identiteit dader steekpartij Musis bekend bij politie
De politie in Arnhem heeft bekend gemaakt dat de identiteit van de dader van een steekincident bij Musispark bekend is. Dit werd vrijdagavond laat gepubliceerd.

Een man raakte zwaargewond
Een man raakte vrijdagavond zwaar gewond bij het Musispark in het centrum van Arnhem. Volgens de eerste berichten was hij neergestoken. De dader verdween in de avonduren, maar was wel bekend bij de politie. De neergestoken man werd met spoed gebracht naar het ziekenhuis.
Dader komt zelf langs bij de politie
Zaterdagochtend werd duidelijk dat de 48-jarige dader zich inmiddels had gemeld bij de politie en ook was ingesloten voor verhoor en nader onderzoek.
Wat voorafging aan het steekincident is niet bekend. Of de twee elkaar kennen is ook nog niet bekend. Het Musispark in Arnhem is na zonsondergang vaak een locatie waar ongure typen komen en drugsdealers hun gang kunnen gaan.

Related Articles
Dronken man rijdt 15-jarig meisje aan
De 34-jarige dronken man zonder vaste woon- of verblijfplaats heeft een 15-jarig meisje aangereden.
Belangrijkste weg Presikhaaf gaat een maand dicht
De Lange Wal gaat vanaf maandag 8 juni tot eind juni op slot vanwege een nieuwe inrit naar het Gildermeesterplein
Twee auto’s in brand gestoken in Dieren
Iets na half twee in de nacht van zondag op de maandag kwam er een melding binnen dat er twee

