‘Aanslag’ met jerrycan op eetcafe Sofram

‘Aanslag’ met jerrycan op eetcafe Sofram

Onbekenden hebben vannacht na middernacht geprobeerd om een jerrycan met brandbaar vloeistof in brand te steken bij eetcafe Sofram in Elderveld.

De zwarte jerrycan werd vrij snel ontdekt waardoor de schade wel meeviel. De slagerij naast Sofram is ook licht beschadigd. De schade is nog wel goed te zien op de foto die de redactie heeft ontvangen.

60.000 anderen zien dit ook maandelijks


Aanslag or jerrycan vergeten?

De politie is bezig met een onderzoek en heeft nog geen verdachten opgepakt. Het is dan ook niet zeker of het om een doelbewuste aanslag gaat of dat iemand zijn volle jerrycan daar toevallig is vergeten.

Veel vragen dus waar we nu nog antwoorden op hebben. Een paar meter verder op is cafetaria Diner 66 gevestigd waar vaak ook veel aan de hand was.

later meer….


Related Articles

Bekende Barlas döner vandaag voor het laatst in Arnhem

Vandaag is het je laatste kans om een broodje döner te eten van de bekende döner maker Barlas döner

Wat je zeker nodig hebt als je een huis koopt in Turkije

Arnhemmer Murat Yilmaz was onlangs te gast bij een tv programma waar hij namens MY Real Estate vragen beantwoordde over

Man zonder rijbewijs knalt op politiewagen, verdacht van doodslag

Zaterdagochtend heeft een 30-jarige man zonder rijbewijs een politievoertuig geramd.

Geverifieerd door MonsterInsights