Hattrickkkoning Gürbüz blijft scoren voor Go Ahead Eagles
Eser Gürbüz uit de Arnhemse wijk Presikhaaf blijft waardevol voor zijn nieuwe club Go Ahead Eagles uit Deventer. De Arnhemmer scoorde tegen Volendam O14 weer een loepzuivere hattrick. Het elftal van trainer Ellenbroek is dan ook niet zomaar lijstaanvoerder met tien punten na vier competitiewedstrijden.
Weer een hattrick van de Arnhemmer
De 13-jarige nummer 9 van Go Ahead Eagles speelt bij de club uit Deventer en is een van de opvallendste namen bij de club. De oud speler van AFC Arnhem/FC Presikhaaf en SML uit Arnhem scoort regelmatig en opvallend genoeg ook vaak een hattrick.

Echte killer net als Marco van Basten
Volgens bronnen uit de omgeving van de jeugdvoetballer is hij een echte ‘nummer’ 9 zoals Van Basten in zijn goede jaren bij Ajax en AC Milan. Eser Gürbüz speelt nu op derde divisie niveau met Go Ahead Eagles en zal dus zijn best moeten blijven doen om stappen te zetten wil hij de top bereiken.
Eser is de zoon van Arnhemmer en bekende amateurvoetballer Esen Gürbüz, bekend van onder andere AFC Arnhem en MASV waar hij als spits succesvol was.

Related Articles
VIDEO Daarom heeft Muhammed Ali voor de Islam gekozen
De bokslegende legt uit waarom hij voor de Islam heft gekozen.
20-jarige Turk nu officieel getekend bij de Superboeren
Tolgahan Çiçek tekent nu officieel bij De Graafschap. Eerder schreven we al dat hij een principeakkoord had bereikt. De twintigjarige
Senyers vieren promotie naar vierde klasse met De Paasberg
Murat en Erdal Senyer spelen vanaf het nieuwe seizoen in de vierde klasse met De Paasberg. De twee bekende Arnhemse

