Zonnestudio in Arnhem komt met 5 euro actie

Ergosunline zonnestudio aan de boulevard heuvelink in Arnhem komt wel met een hele bijzondere actie.
Het bedrijf bestaat namelijk alweer een jaar en viert dat door alle zonnebanken aan te bieden voor 5 euro. Een bezoekje van 20 minuten kost dus maar 5 euro en dit trekt meteen ook veel publiek aan.

Veel vraag naar stuntactie van zonnestudio
Veel Arnhemmers hebben een bezoek gebracht aan ergosunline 2.0 om gebruik te maken van deze actie. De wachtrijen zijn dan ook enorm volgens verschillende bronnen. ‘Het is redelijk druk, maar niet zo druk dat er rijen voor de deur staan.’Aldus een verslaggever van HBA.
De actie bij zonnestudio Ergosunline is geldig tot en met 4 oktober.
Related Articles
Dieselauto’s van voor 2004 mogen Arnhemse binnenstad niet meer in
Dieselautorijders van voor 2004 zijn uiterlijk vanaf 1 januari 2019 niet meer welkom in de milieuzone in de Arnhemse binnenstad.
Voor deze man en vrouw moet je oppassen
Voor dit duo moet je echt uitkijken. De slachtoffer wordt op een slinkse manier afgeleid en even later is hij
Wijkagent Yilmaz: Ruim 66 wapens ingeleverd tot nu toe
Het gaat voortvarend in Arnhem, nu Arnhemmers zonder enige vorm van straf wapens kunnen inleveren. Het maakt dan niet uit