Opvallende nieuwe eigenaar van duurste plek in Arnhem

Opvallende nieuwe eigenaar van duurste plek in Arnhem

Een opvallende verkoop afgelopen week. De locatie van Intratuin aan de Beverweerdlaan 1 in Arnhem is niet meer in handen van M7 Real Estate. Dit maakte BMW Bedrijfsmakelaars bekend. Wie de nieuwe eigenaar is, zal u mogelijk verbazen. (foto: Afbeelding Beverweerdlaan 1 Arnhem)

60.000 anderen zien dit ook maandelijks

Klok Vastgoed koopt duurste plek in Arnhem

Het tuincentrum met een oppervlakte van ca. 9500 m2 is gelegen op een perceel van ca. 3 hectare. Het object, dat gekocht is door Klok Vastgoed, is nog langdurig verhuurd en tegen een marktconforme koopsom verkocht. Hoeveel miljoen Kolk Vastgoed exact heeft neergelegd is niet bekend gemaakt.

Dichtbij NS-station en Winkelcentrum Presikhaaf

De Intratuin ligt in de wijk Presikhaaf tegenover de HAN University en HAN Campus. Winkelcentrum Presikhaaf en NS-station Presikhaaf liggen ook op loopafstand. Hierdoor is het perceel bijzonder interessant. Klok Vastgoef werd bij de aankoop begeleid door BMW Beleggingsmakelaars en M7 Real Estate werd geadviseerd door Danvast Real Estate en Loyens & Loef.



Related Articles

Stroomstootwapen al 112 keer gebruikt sinds februari

Sinds februari is het stroomstootwapen 112 keer gebruikt.

Volkswagen Golf blijft in trek bij Arnhemse inbrekers

De politie in Arnhem-Zuid publiceerde de auto-inbrakenkaart van Arnhem-Zuid in de periode van 15 maart t/m 15 april 2016. Opvallend

VIDEO Man doet verdwijntruc met telefoon en denkt slim te zijn

Hij loopt een telefoon zaak in en stuurt de werknemer met een vraag richting het magazijn een dan grijpt hij

Geverifieerd door MonsterInsights