Man steelt kant-en-klare grasmat bij Arnhemse ondernemer

Een nog onbekende man, die wel op camerabeelden staat, heeft onlangs een stuk kunstgras gestolen van Wereld Laminaat & meubelen uit Arnhem. De man in kwestie is eerder ook al langs geweest, blijkt uit een bericht van Wereld Laminaat.

‘Tevreden’ klant komt terug voor grasmatten
De woordvoerder van Wereld Laminaat & Meubelen deelde het filmpje van zijn ’tevreden’ klant die weer terugkwam via social media. ‘Weer dezelfde persoon als vorige keer. Hij was zo tevreden over de kwaliteit dat hij weer terugkwam.’, aldus een woordvoerder van het bedrijf.
Mogelijk gespot door oplettende passant
De man in kwestie heeft behalve het stelen van een grasmat ook voorbereidingen getroffen voor het stelen van nog mee grasmatten. Alles was netjes geknipt en opgerold om mee te nemen. Mogelijk kwam er iemand langs of zag deze ’tevreden klant’ de camera’s en kwam hij niet meer terug.
De eigenaar van Wereld Laminaat & Meubelen is woedend op de man die lukraak stukken grasmat heeft geknipt en gestolen. En gaat maatregelen nemen om de dader te vinden.
Related Articles
Gestolen ketting gevonden in geslachtsorgaan vrouwelijke verdachte
Vrijdag 21 juli 2017 omstreeks 17:30 uur, werd een gouden ketting gestolen van een bejaarde vrouw op de Rozendaalselaan te
Bosniƫrs komen naar Arnhem voor 17e sport- en cultuur festival
De Bosnische vereniging IKC Bosnjak Arnhem organiseerde zaterdag bij voetbalclub Elsweide haar 17e sport- en cultuurfestival met 22 voetbalteams uit
Stad wil inwoners betrekken bij zoektocht naar geschikte locaties zonnevelden
De gemeente Arnhem wil de inwoners betrekken bij de zoektocht naar geschikte locaties voor zonnevelden in de stad. Daarom roept