Arnhem maakt zich op voor de Kraker: VDZ – Elsweide

Arnhem maakt zich op voor de Kraker: VDZ – Elsweide

ARNHEM – Komend weekend staat de stad in het teken van de Arnhemse Kraker tussen VDZ en vv Elsweide. Een duel dat sportief én emotioneel geladen is: na jaren treffen beide ploegen elkaar eindelijk weer in competitieverband.

Duel extra belangrijk voor VDZ

Voor VDZ is het duel extra belangrijk. De ploeg uit ‘t Cranevelt wist afgelopen zondag verrassend met 1-3 te winnen bij titelkandidaat DCS, na twee eerdere nederlagen tegen Veluwezoom (0-1) en Gendringen (1-0). Daarmee lijkt het scorend vermogen van de rood-witten eindelijk terug. Met een overwinning op Elsweide zou VDZ, ondanks de huidige drie punten, direct weer aansluiting vinden bij de middenmoot. Groot gemis is wel Etienne Baars, die met een hamstringblessure voorlopig aan de kant staat.

Advocaat in de buurt

Elsweide doet het goed als promovendus

Elsweide doet het als promovendus opvallend goed in de derde klasse. De ploeg van trainer Harun Köprülü heeft evenveel punten (7) als koploper DCS en staat één punt voor op SML (6). Toch is het spel niet altijd even stabiel. Zo gaf Elsweide onlangs tegen FC Trias in blessuretijd een 3-1 voorsprong uit handen, terwijl er in de beker met moeite een 2-2 werd behaald tegen SML.

Met spelers als Cakir, Eddarkaoui, Bagici en Sprenkel beschikt Elsweide over de nodige individuele kwaliteit, maar de vraag blijft of de ploeg dat elke week kan omzetten in drie punten. VDZ heeft daarentegen met Lassana Bamba en Finn Steinvoort gevaarlijke spelers in huis, dat door Elsweide zeker in de gaten gehouden moet worden.

Leuke wedstrijd voor Arnhemmers

De verwachting is dat veel Arnhemmers de weg naar het sportpark zullen vinden om de wedstrijd te aanschouwen. Want los van de stand op de ranglijst: de ontmoeting tussen VDZ en vv Elsweide belooft een echte stadsderby te worden, waarin prestige, trots en punten op het spel staan.

👉 Aftrap: zondagmiddag in Arnhem om 14:00 uur.



Related Articles

VIDEO McDonalds zijn oplichters, hij bewijst het

McDonalds houdt mensen voor de gek en laat ze te veel betalen voor hetzelfde.

Turkse moskee heeft ‘Waterproject Somalië’ goed afgerond

De Turkse moskee geeft inzage in het project “Su Kuyusu” of terwijl waterput in Somalië.

Beste Wokmaster van Gelderland gespot in Arnhem

Volgens velen is hij de ‘Wokmaster’ van Gelderland en omgeving. Wokmaster Ramazan werd onlangs gespot bij Chico’s in de binnenstad

Geverifieerd door MonsterInsights