Boys uit Dieren maatje te groot voor Velocitas

Boys uit Dieren maatje te groot voor Velocitas

Afgelopen vrijdagavond stond er weer een thuiswedstrijd voor de Boys op het programma. Zij mochten het in de Theothorne opnemen tegen Velocitas.

Koppositie bewaken
De vijfde wedstrijd van de Dierense Boys 1 stond gepland op 28 oktober om 21:30 uur. Na de zeer spannende thuiswedstrijd van vorige week tegen VIOD 2, welke in de slotfase met 7-6 door de thuisploeg werd gewonnen, staat nu weer een thuiswedstrijd op het programma. De heren moeten het o0pnemen tegen Velocitas 3 om de koppositie zo goed mogelijk veilig te stellen. Vanaf de start laat de thuis spelende ploeg zien dat zij vooral van het aanvallen zijn en zetten de tegenstanders regelmatig onder druk. De uit spelende ploeg hanteert in tegendeel een verdedigende tactiek met het oog op een counter.




Cem Zeki aan de kant
Cem Zeki niet geblesseerd maar wel langs de kant. Door een roulatieschema valt er steeds een speler buiten de selectie, voor deze week was Cem aan de beurt. Zijn tweelingbroer Can Zeki kwam als aanvoerder  in actie. De volgende spelers kwamen voor de Boys in actie: Can Zeki, Romano van der Reijden, Timon Markus, Davey van Limbeek, Anthony Vogelaar,Huseyin Profi Elarslan en Mehmet Bulut.

Een maatje te groot
De Boys wisten 3-0 van tegenstander Velocitas te winnen. In de eerste helft kwam Gelders voetbaltalent Mehmet Bulut in actie en opende de score 1-0. De tweede helft hebben we veel aanval van de Boys en zo nu en dan een counter van de tegenpartij gezien. In de loop van de tweede helft wist Bulut zijn tweede erin te leggen en vergrootte de voorsprong met twee punten 2-0. De eindstand werd bepaald door Profi Huseyin Elarslan en werd het uiteindelijk 3-0. Opvallend was de aantal toeschouwers van die variëren van jong tot wat ouder en van bekend tot minder bekend in Dieren en omgeving.





36 comments

Write a comment
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Only registered users can comment.

Geverifieerd door MonsterInsights