Arnhem Report ‘Op reces met’ Kürșat Bal

06
aug, 2018
Print this article
Font size -16+
Politiek verslaggever en ex-VVD kandidaat Huibert Veth spreekt fractievoorzitter Kürsat Bal (Denk/Verenigd Arnhem) tijdens het reces bij hem thuis in Malburgen. Hij zal de aankomende periode langsgaan bij alle fractievoorzitters van de verschillende Arnhemse partijen. (foto: screenshot youtube)

Uw reclame ook hier te zien?
Huibert Veth in gesprek met Arnhemse politici
Huibert Veth spreekt voor zijn programma met politici en kijkt terug naar het afgelopen jaar. Ook spreekt hij over speerpunten van politiek partijen in Arnhem en de fractievoorzitters. Maar Huibert is ook benieuwd naar de mens achter de politicus en naar zijn drijfveren. Vandaar een interview met de verschillende fractievoorzitters in Arnhem.
VVD-kandidaat of verslaggever van RTV Arnhem
De verslaggever van RTV Arnhem leek wel een paar keer moeite te hebben om zijn VVD-achtergrond te vergeten bij het stellen van vragen als verslaggever van RTV Arnhem. Kijk en oordeel zelf verder:
Reacties
Tags assigned to this article:
huibert vethIn Arnhemin de buurt arnhemnieuws arnhemnieuws uit arnhemrtv arnhemverslaggever rtv arnhem Related Articles
Eerste Arnhemse burgemeester ooit die vrijdaggebed uitvoert met Arnhemmers
Niet iedereen ligt wakker van de nieuwe burgemeester van Arnhem. Veel Marokkaanse Arnhemmers zijn alles behalve vrolijk met onze Ahmed,
Dit zijn de raadsleden die de Arnhemmers hebben gekozen
Arnhemmers hebben woensdag een keuze gemaakt tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 21 maart 2018. De opkomst in Arnhem was hoger
‘Fractieleden Arnhem Centraal genoten van goede sfeer tijdens Turkse Festival’
‘Naar aanleiding van het Turkse festival zijn de tegenstellingen in de stad, ook op politiek niveau, stevig aan het oplopen.