Stomerij Zeyrek blijft groeien en neemt er een pand bij

Stomerij Zeyrek blijft groeien en neemt er een pand bij

De bekende ondernemer uit Arnhem neemt er een pand bij.




Aziz Zeyrek
De bekende Turkse ondernemer uit Arnhem, Aziz Zeyrek, tekent voor een extra pand en laat dit met trots zien. Hierdoor blijft het familiebedrijf Zeyrek groeien. De familie met ruim 25 jaar ervaring heeft sinds 2004 het bedrijf aan de Gildemeesterplein op het winkelcentrum Presikhaaf.

Extra service
Familie Zeyrek was de laatste tijd al gigantisch aan het groeien waardoor ze hun werkzaamheden met moeite in hun pand rond kregen. Het was voor de familie soms tot heel laat in de avond werken om alles af te krijgen. De voetballer van de familie, Akin Zeyrek, heeft behoorlijk wat uren mee moeten draaien. Een extra pand biedt meer mogelijkheden en een nog bredere service dan ze al hadden. Op de foto’s hieronder ziet u de trotse eigenaren van hun nieuwe pand in Rijkerswoerd. Het pand aan de Gildemeesterplein 302 in Arnhem blijft gewoon geopend.






Related Articles

Na V&D gaat ook Topshelf weer dicht in binnenstad Arnhem

Sport- en Modeketen Topshelf redt het ook niet in het grote pand in het centrum van Arnhem, waar eerst een

Selam Pide in Presikhaaf officieel overgenomen door nieuwe eigenaar

Een van de bekendste broodjeszaak van Arnhem ‘Selam Pide’ aan de volkerakstraat 14 is sinds kort overgenomen door een nieuwe

Politie vindt 82.000 XTC-pillen, vijf machines en meerdere stoffen

Afgelopen weekend heeft de politie maar liefst 82.000 xtc-pillen en vijf machines gevonden om deze pillen te maken.

Geverifieerd door MonsterInsights