Nieuwe ‘AppGun’ gaat appende autobestuurder herkennen

Nieuwe ‘AppGun’ gaat appende autobestuurder herkennen



Sindskort is de politie in staat om op afstand te zien of mensen appen achter het stuur. Met een speciale ‘AppGun’, vergelijkbaar met de lasergun, kunnen beelden vastgelegd worden van bestuurders die appen achter het stuur.

De ‘AppGun’ die appende autobestuurders gaat herkennen

Automatisch herkennen appende bestuurder 

In een nieuwsprogramma van een landelijke zender maakte een woordvoerder van de politie onlangs bekend dat appen achter het stuur ook gesignaleerd gaat worden met speciale apparatuur.

Uw reclame ook hier te zien?

AppGun’ wordt nu getest

Op dit moment wordt er veel getest en is het niet allemaal even goed waar te nemen voor de automatische ‘AppGun’. Hierdoor krijgt men nog geen bekeuring omdat de ‘AppGun’ niet 100% functioneert.

Volgens een woordvoerder van de politie is de verwachting dat de ‘AppGun’ 100% foutloos gaat werken in de zomerperiode en de eerste bekeuringen dan daadwerkelijk verzonden gaan worden.


Reacties



Related Articles

Arnhem krijgt WK Volleybal finale voor vrouwen in 2022

Het WK Volleybal voor vrouwen in 2022 wordt in Nederland gehouden. De Internationale volleybalfederatie FIVB maakte dat zeer recent bekend.

Winkelcentrum Presikhaaf raakt weer een winkel kwijt

Remon Sport (Sport 2000) is gesloten wegens omstandigheden, stond er op de raam van de winkel in het winkelcentrum. Navraag

Gelders record tijdens iftar maaltijd met meer dan duizend Arnhemmers

Een record aantal mensen bezocht de iftar maaltijd op zondagavond in de Arnhemse wijk Presikhaaf. Met meer dan 1000 mensen