Laatste dag voor pre-sales tickets Rico vs Badr in Arnhem
Als je als een van de eersten een ticket wilt voor het gevecht van de eeuw in het Gelredome dan is vanavond jouw laatste kans.
Laatste kans voor pre-sales tickets
De pre-sales tickets worden morgen als eerste verkocht aan bezoekers die zich hebben aangemeld bij Glory. Via GloryKickboxing.com kun jij je ook aanmelden om morgen de beste tickets te kopen voor het gevecht tussen Rico Verhoeven en Badr Hari. De wedstrijd is op 21 december 2019 in het Gelredome in Arnhem.
Vanaf 26 juli voor iedereen beschikbaar
Na morgen kan iedereen een ticket kopen voor deze titanenstrijd. De tickets worden aangeboden vanaf 65 euro. En als je helemaal voorin wilt zitten mag je 1500 euro gaan neerleggen. Rekening houdend met de allure van de twee sterren en het gevecht in 2016 gaat men er vanuit dat de tickets snel verkocht gaan worden.
Related Articles
Vreemde autobrand in Klarendal gelukkig op tijd ontdekt
Afgelopen avond was het weer raak in Arnhem, toen een auto op een vreemde manier in brand vloog in de
Weer aanrijding op gevaarlijkste kruispunt van Arnhem
Het was weer raak bij het gevaarlijkste kruispunt van Arnhem. Maandag was het de beurt aan twee auto´s die elkaar
JB Woonstijl koopt ca. 800 m² winkelruimte aan de van Muijlwijkstraat
ARNHEM – Aan de Ir. J.P. van Muijlwijkstraat heeft JB Woonstijl het pand dat zij reeds 20 jaar huren gekocht.

