Verkoop lachgas in Arnhem gaat online ‘gewoon’ door
Volgens de gemeente is sinds de aankondiging van het lachgasverbod zes van de acht horecabedrijven gestopt met de verkoop van lachgas. Dit bleek uit handhavingscontroles van de Omgevingsdienst Regio Arnhem (ODRA).
Twee Arnhemse horecabedrijven liggen niet echt wakker van het lachgasverbod en bieden dit nog steeds actief aan. Volgens een persbericht van de gemeente kunnen deze twee bedrijven zeer spoedig ‘een last onder dwangsom’ verwachten omdat ze illegaal lachgas verkopen ondanks een verbod. De bedrijfsnamen werden niet bekend gemaakt.
Maar niet iedereen is van plan om zich te houden aan de regels. Zo zijn er nog steeds Arnhemse aanbieders online actief met het aanbieden van lachgas. Of deze ‘aanbieders’ een bedrijf hebben is niet bekend. Op SnapChat en Instagram komen we nog regelmatig een aanbieding van lachgas tegen.
Burgemeester Marcouch is in ieder geval duidelijk: ‘ Het blijf niet bij deze controle. We blijven er bovenop zitten totdat de verkoop van lachgas in de Arnhemse horeca helemaal is uitgebannen’.
Related Articles
850.000 euro extra inkomsten met nieuwe scanauto voor gemeente
De parkeerticket in Arnhem is sinds kort officieel verdwenen sinds de introductie van het kentekenparkeren en de scanauto. Alleen het
Negen auto’s, vuurwapen, wapenstok, harddrugs in beslag genomen bij….
Afgelopen donderdag zijn er maar liefst negen auto’s in beslag genomen wegens verdenking van witwassen of uitstaande belastingschuld.
Bekende Arnhemse voetballer Harun Köprülü is verloofd met Sadiye Akyürek
De bekende Arnhemse aanvaller Harun Köprülü van Elsweide is sinds dinsdagavond geen vrijgezel meer. De voetballer en jeugdcoach van Elsweide

