Tijdelijk geen afvalpas nodig voor ondergrondse containers
Voorheen was de afvalpas nodig om de ondergrondse containers voor restafval te kunnen openen. Dit gebruik komt tijdelijk te vervallen.
Afvalpas voor allerlei soorten afval
Met de afvalpas kunnen Arnhemmers allerlei soorten afval wegbrengen bij de twee afvalstations in Arnhem. Met deze maatregel wil het college van burgemeester en wethouders de discussie over privacy in relatie tot de afvalpas doorbreken. Na de openstelling van de containers kunnen er geen adresgegevens worden gekoppeld aan stortgegevens.
Wilt u meer weten over dit besluit en wat dit betekent voor de afvalpas? Bekijk dan de veelgestelde vragen en antwoorden.
Related Articles
Gemeente Arnhem: ‘Sluiting twee horecazaken’
Burgemeester Kaiser heeft deze week twee horecazaken in Arnhem voor onbepaalde tijd gesloten wegens onder meer handel in verdovende middelen.
Mamacafe in bibliotheek Kronenburg
Aanstaande donderdag (7 juli) kunnen moeders uit Arnhem langs bij de bibliotheek in Kronenburg om advies te krijgen over het
Amateurvoetballer Emre Uzun ook niet meer vrijgezel
Amateurvoetballer Emre Uzun is ook niet meer vrijgezel. Emre Uzun, bekend van voetbalclub Elsweide, is afgelopen maandag verloofd met Hava Aydinli uit


