ArtEZ Hogeschool koopt megapand aan Oude Kraan in Arnhem

ArtEZ Hogeschool koopt megapand aan Oude Kraan in Arnhem

ARNHEM – ArtEZ Hogeschool voor de kunsten heeft het schoolgebouw aan de Oude Kraan 74 te Arnhem gekocht.

ArtEZ huurde het pand vanaf 2013 van de voormalig eigenaar Stichting Bedrijfspensioenfonds voor de Landbouw. Met de aankoop van het pand versterkt ArtEZ haar positie in de toekomstige ontwikkeling van de Creatieve Corridor naar het centrum van Arnhem.

Strijbosch Thunnissen Bedrijfsmakelaars, partner in Dynamis, adviseerde ArtEZ bij de onderhandeling, uitvoeren van de due dilligence en het totstandkomen van de koopovereenkomst.


Tags assigned to this article:
Artezartez arnhemhogeschool artezoude kraan 74

Related Articles

Turkije- en Erdogan haters falen: Het Turkse volk heeft gesproken

President Erdogan heeft de presidentsverkiezingen in Turkije  zondag gewonnen. Het tellen van de stemmen is nog niet helemaal afgerond, maar

Gemeente Arnhem verhoogt parkeertarief voor garages

Alsof het allemaal niet duur genoeg is gaat de gemeente de tarieven voor het parkeren in gemeentelijke parkeergarages verhogen met

Politie heeft ‘niets’ te doen en gaat korfballen

Deze politieagente heeft niets te doen en gaat een potje korfballen, haar collega mag filmen.

Geverifieerd door MonsterInsights