Tuna Pide tevreden over positieve reacties van bezoekers
Tuna Pide aan de looierstraat in Arnhem is nu al tevreden met de reacties van de klanten. Eethuis Tuna pide opende onlangs haar eerste vestiging in Arnhem.
Speciale Turkse broodjes
Volgens een woordvoerder blijkt het concept met speciale Turkse broodjes aan te slaan in Arnhem en omgeving. ‘We kregen meteen veel meer bezoekers dan gepland. Hierdoor moesten we ook meteen nieuwe mensen aannemen. De pide’s zijn toch anders dan wat de mensen gewend zijn. En dankzij een speciale Turkse bakker zijn de broodjes ambachtelijker en heerlijk.’
Wachtrij om warme pide te eten
Het is soms zelfs zo druk dat er wachtrijen zijn omdat mensen massaal pide’s willen eten. En volgens het management van het bedrijf gaat kwaliteit boven alles. ‘Soms moeten klanten nu eenmaal wat langer wachten, omdat we het belangrijk vinden dat de klant tevreden is met de pide’s die wij leveren.’
Chicos Place tevreden met nieuwe buurman
Buurman Chico is ook tevreden met de komst van Tuna Pide naar de looierstraat. Dankzij Tuna Pide is er meer traffic aan de looierstraat, waar alle ondernemers baat bij hebben. Wij waren jarenlang als enige en nu is er meer gezelligheid bij gekomen dankzij de komst van Tuna Pide.
Bij Tuna pide worden in een speciale oven bijzonder ambachtelijke pide’s gemaakt. De pide’s zijn langwerpig en hebben verschillende ingredienten zoals kaas, gehakt of zelfs vegetarisch. ‘En iets wat nieuw en heerlijk is zorgt altijd voor gratis PR omdat iedereen tevreden is’, aldus een woordvoerder van Tuna Pide.

HaberArnhem.nl zoekt nieuwe investeerder | info @ haberarnhem.nl
Related Articles
Arnhem houdt adem in na facebook oproep voor nieuwe coronarellen
De politie in Arnhem leest via social media mee, naar aanleiding van nieuwe oproepen om opnieuw illegaal te demonstreren in
Politie vindt 82.000 XTC-pillen, vijf machines en meerdere stoffen
Afgelopen weekend heeft de politie maar liefst 82.000 xtc-pillen en vijf machines gevonden om deze pillen te maken.
Poppodium Luxor Live in Arnhem heeft een nieuwe directeur
Poppodium Luxor Live in Arnhem heeft vanaf 3 oktober een nieuwe directeur. Stefan Rebergen is de opvolger van de reeds


