Komen de Arnhemse terreurverdachten morgen gewoon vrij?
De rechtbank van Rotterdam kwam onlangs met informatie over de terreurverdachten, waar ook de Arnhemse terreurverdachten bij zitten.

Uw reclame ook hier te zien?
De zeven verdachten die eind september zijn opgepakt vanwege het plannen van een terreuraanslag blijven gewoon langer in voorarrest. Dat heeft de rechtbank van Rotterdam bepaald. De Arnhemse terreurverdachten zitten dus ook nog een tijdje vast.
Terroristische aanslag in Arnhem of elders
De zeven personen worden verdacht van het beramen van een terroristische aanslag in Nederland en deelname aan een terreurorganisatie. Een verdachte blijft nog 45 dagen in hechtenis. De andere zes verdachten mogen nog minimaal 90 dagen de cel in, in afwachting van een uitspraak van de rechter.
Mega autobom op ‘onbekende locatie’
De verdachten in Arnhem hadden voldoende materiaal in huis voor een megaautobom en bomvesten. Niet bekend is waar de verdachten een aanslag wilden plegen. Alle verdachten werden al gevolgd door de veiligheidsdiensten.
Bijna alle verdachten kwamen uit Arnhem if waren net verhuisd naar Rotterdam of Vlaardingen. De veiligheidsdiensten volgden de verdachten ook na hun verhuizing uit Arnhem.

HaberArnhem.nl zoekt nieuwe investeerder | info @ haberarnhem.nl
Related Articles
Tien luxe appartementen en een exclusief penthouse bij De Appelplaats
Een van de nieuwste woonwijken van Arnhem krijgt er zeer binnenkort tien luxe appartementen en een exclusief penthouse bij. Volgens
Alberto Stegeman pakt Arnhemse pedofiel op tijdens bezoek aan 10-jarige meid
Alberto Stegeman, bekend van Undercover Nederland, liet gisteren in een uitzending zien hoe ze te werk gingen om een Arnhemse
Turkse Arnhemmers ook trots op Vitesse na bekerwinst
Vitesse won afgelopen zondag voor het eerst in de historie een prijs. Ten koste van AZ sleepte het de KNVB

