Lahmacun voor 1 euro bij opening nieuwe Turkse bakkerij

Bakkerij Divan aan de Hommelstraat in Arnhem heeft zeer recent een tweede vestiging geopend in ’t Spijkerkwartier, waar voorheen de bakkerij Mekke zat. De Driekoningendwarsstraat is nu weer een leuke winkel rijker geworden.

Het management van het bedrijf maakte het nieuws gisteren bekend. De opening krijgt veel aandacht vanwege ambachtelijke Lahmacun dat wordt aangeboden voor maar 1 euro. Om nog meer mensen te bereiken zijn er nog meer lokkertjes zoals Turks brood (€ 0,50 ct) en Lavas-brood (€ 1,00). De aanbiedingen gelden aan bij de nieuwe vestiging van Divan.
Bakkerij Divan kreeg veel bekendheid in Gelderland doordat het een record vestigde met het maken van 1000 lahmacuns. Het nieuws zorgde voor een shock-effect in Arnhem en omgeving. Zelfs RTV Arnhem en de Gelderlander maakten er nieuws van nadat Haber Arnhem dit naar buitenbracht.
Reacties
Related Articles
School in Arnhem neemt maatregelen na corona besmetting
Een van de medewerkers van het Olympus College in Arnhem is positief getest op het coronavirus. Dit maakte een van
Nu bij McDonalds: Halal vlees, Turkse thee en McAyran
Veel moslims slaan de McDonald’s vaak over. Niet omdat het misschien niet lekker, schoon of betaalbaar is maar enkel omdat
Gebroeders Erdogan knallen in garage Vlamoven Arnhem
De gebroeders Erdogan hebben een mooi en goedlopend bedrijf weten te vestigen in Arnhem. Broer Ali en broertje Ahmet zijn