Man ‘vies bezig’ op station Arnhem
Een onbekende man is recent aangehouden bij centraal station in Arnhem. De man was toen hij betrapt werd druk bezig ‘met zichzelf’ en werd agressief toen NS-medewerkers hem vroegen om ergens anders verder te gaan. Vanwege de vele jeugdige lezers proberen wij het wel netjes te houden.
Man was ‘met zich zelf’ bezig
De medewerkers van NS betrapten de man toen hij ‘met zichzelf bezig was’. De man werd aangesproken en verzocht om hiermee op te houden. Kennelijk was dit zo vervelend dat de man agressief werd en de NS medewerkers aanviel. Het is niet bekend of de man op dat moment ook kleren aan had.
Agressief tegen NS-medewerkers
De verdachte man, leeftijd onbekend, was niet meer tegen te houden en ging nogal tekeer. De politie werd er bij geroepen waarna de man werd aangehouden. De man werd later meegenomen door agenten en onderzoek zal uitwijzen wat de man precies deed in zijn eentje en waarom.
Of andere treinreizigers ook getuige waren van bovenstaande is niet duidelijk.
Related Articles
Onbekende eToro nieuwe hoofdsponsor van Vitesse
Vitesse presteerde met trots, een paar dagen geleden, dat eToro als nieuwe hoofdsponsor zal schitteren op de shirts. Ook krijgt
Bokslegende Orhan Delibas en Tunahan Kuzu komen naar opening in Arnhem
Bokslegende Orhan Delibas en lijsttrekker Tunahan Kuzu van beweging Denk komen vrijdag naar Arnhem voor de opening van Snackhouse Arnhem.
Wijkagent maakt bekend waarom elektrische step direct in beslag is genomen
Je ziet de elektrische steps steeds vaker op Arnhemse wegen. Of het om een Airwheel gaat of een elektrische fiets,

