Journalist maakt unieke foto’s van voorbereiding Glory in Gelredome

Journalist maakt unieke foto’s van voorbereiding Glory in Gelredome

De redactie van HBA heeft unieke foto’s weten te bemachtigen van het Gelredome waar ze nu druk bezig zijn met de voorbereidingen van het gevecht tussen Badr Hari en Rico Verhoeven.

Tickets Badr Hari vs Rico Verhoeve

Organisator Glory is al dagen in Arnhem de strijd der titanen goed voor te bereiden en te organiseren. Op de unieke beelden is te zien hoe de indeling er zaterdagavond ongeveer er uit gaat zien. Voor de echte liefhebbers is dat al prachtig om mee te maken. Hoe we aan de foto’s komen, houden we natuurlijk geheim.

De wereldtitel gevecht tussen Badr en Rico trekt behalve tienduizenden bezoekers naar Arnhem ook miljoenen voor de buis. Het gaat al dagen nergens anders meer over, en iedereen wilt meer en meer info over Glory Collission 2. Glory heeft er alles aan gedaan om weer straks op te vallen tijdens de live-uitzending.



Om de veiligheid te garanderen heeft burgemeester Marcouch opdracht gegeven om preventie te fouilleren zodat mensen met wapens niet naar binnen kunnen gaan. Als je het toch van plan bent en je ziet er normaal uit zal niemand het overigens opmerken.

Op de foto’s is al wel een beetje te zien dat de veiligheidsmaatregelen duidelijk zichtbaar zijn. Zo worden zit-gebieden goed neergezet en kun je niet zomaar van plek veranderen als je eenmaal tussen de 26.000 man aan publiek zit. De gemeente zal overigens niet alleen bij bet stadion preventief controleren op wapens. Ook het gebied rondom Gelredome, station Arnhem Centraal en het horecaconcentratiegebied in de binnenstad zulle vollopen met agenten. Het evenement in Gelredome begint om 16.00 uur.

Duurste entreekaart Badr vs Rico



Related Articles

Vlogger KeizerEnzo brengt Arnhem leuk in beeld

De bekende Arnhemse vlogger KeizerEnzo brengt op een eigenzinnige manier heel Arnhem  en omgeving in beeld. Niet iedereen zit daar

Arnhemmer filmt fatale sprong partner van Spaanse klif

Diverse bronnen melden dat een Nederlandse toerist uit Arnhem donderdag, tijdens zijn vakantie met zijn gezin, is verongelukt op het

Afval rond de feestdagen in Arnhem

Op 23 en 30 december verschijnen er extra gemeentepagina’s over afval rond de feestdagen.

Geverifieerd door MonsterInsights