Mislukte plofkraak in Arnhem-Zuid

Mislukte plofkraak in Arnhem-Zuid

De EOD (Explosieven Opruim Dienst) is volgens een bericht van de politie aangekomen aan de Kronenburgsingel in Arnhem-Zuid vanwege een mislukte plofkraak in de vroege uren van vrijdag 31 juli 2020.

60.000 anderen zien dit ook maandelijks

Twee daders gevlucht op scooter
Twee mannen hebben geprobeerd om de pinautomaat aan de Kronenburgsingel op te blazen om zo geld mee te nemen. Volgens de eerste berichten is dit mislukt, waardoor de opruimdienst de explosieven dient weg te halen.

Twee mannen, gekleed in het zwart, zijn volgens getuigen gevlucht op een scooter. Meer is er niet bekend over de mogelijke daders. Beide daders hadden een capuchon op. Indien getuigen meer informatie hebben kunnen ze dit direct melden bij de politie.

Later meer…

60.000 anderen zien dit ook maandelijks


Related Articles

Arnhem neemt geen risico, veel undercover agenten tijdens Koningsdag

Arnhem neemt geen risico tijdens Koningsdag en heeft veel politie op de been. Behalve agenten die zichtbaar aanwezig zijn, zijn

VIDEO Wanneer mag een agent gericht schieten op een verdachte

Wanneer mag een agent gericht schieten op een verdachte?

Nieuwe stemwijzer online in Arnhem: De meestem-meter

Met welke partijen in de gemeenteraad stem jij het meeste mee? Dat kun je ontdekken in de Meestem-meter. De Meestem-meter is

Geverifieerd door MonsterInsights