Zonnestudio Elderveld maakt come-back na bizarre aanslag op buren
De zonnebanken bij zonnestudio Elderveld zijn een paar dagen geleden alweer geplaatst, nadat deze weggehaald waren vanwege een heftige brand bij eetcafe Sofram in winkelcentrum Elderveld. Bijna alle winkels in winkelcentrum Elderveld hadden last van deze aanslag en gevolgen.

De zonnebanken zijn gereed
‘De banken zijn gereed’, aldus de directie via social media. ‘Ow wat zijn ze er klaar voor! De Ergoline banken zijn afgelopen en de zonnestudio wordt mooier (al zeggen we het zelf)’. Of het gaat om nieuwe zonnebanken of de bestaande is niet bekend gemaakt.
Zonnestudio maakt nu gebruik van de strenge lockdown door de extra tijd tijd te benutten om de studio nog fraaier te maken voor de bezoekers. Of de zonnestudio’s ook alweer op 19 januari 2020 open mogen is nog alles behalve duidelijk.

Related Articles
Antep-specialiteiten populair in Nederland
In Nederland zijn de verrukkelijke smaken van de Antep-keuken de afgelopen jaren enorm populair geworden. Mustafa Koyuncu – Eindhoven De
Arnhemse meiden (18) verzinnen overval in kledingzaak om geld in eigen zak te stoppen
De politie in Arnhem neemt haar werk zeer serieus en komt ook regelmatig met interessante resultaten. Zo ook met het
Vooral Arnhemmers hebben baat bij Turkse supermarktenoorlog
De komst van de Turkse supermarkt Guven aan de honingkamp in Presikhaaf is inmiddels een feit. Het bedrijf is bezig

