Schilder aangehouden en getaserd met getrokken wapens

Schilder aangehouden en getaserd met getrokken wapens

Een vooralsnog nog onbekende man is gisteren getaserd en met getrokken wapens aangehouden door meerdere agenten. Dit blijkt uit nieuwsbeelden van Gelrenieuws. (Foto: screenshot youtube)

60.000 anderen zien dit ook maandelijks

Met veel geweld getaserd
Waarom de man met heel veel geweld is getaserd. is vooralsnog niet bekend. Op de beelden is in iedergeval niet te zien waarom de oude schilder getaserd wordt tijdens een speciale benadering.

Diverse bronnen melden dat de man rond 19.00 uur werd aangehouden. Veel buurtbewoners en omstanders waren dan ook getuige van de aanhouding en het moment dat de man werd getaserd. De man is ook niet helemaal op de hoogte waarom zoveel agenten hem proberen aan te houden.

Verdachte roept vage dingen
Net voor zijn aanhouding roept de man nog dat hij ’hier woont’ en ’hoe weten jullie mijn naam’, niet wetende dat de auto mogelijk op zijn naam staat. Wat opvalt is dat de man denkt weg te kunnen. op een gegeven moment, net voordat hij getaserd wordt, rent hij voor korte duur.

Mogelijk was de man onder invloed van iets waardoor hij vaag reageerde op de politie. Of de schilder wapens bij zich had of iets anders in zijn auto is niet bekend gemaakt. De politie komt later met meer informatie over de aanhouding en de verdachte.

Later meer….



Related Articles

Nieuwjaarsbericht Turkije: 2017 jaar van terreurschoonmaak en grotere successen

De Turkse president Recep Tayyip Erdoğan heeft naast zijn beste wensen voor de mensheid laten weten wat Turkije te wachten

Ontwerp wandelroute Slag om Arnhem en maak kans op 1000 euro

De gemeente Arnhem schrijft een ideeënwedstrijd uit voor een goede looproute van station Arnhem Centraal naar Airborne at the Bridge

Leden PvdA stemmen in met collegedeelname in Arnhem  

De leden van de Partij van de Arbeid in Arnhem hebben vanavond in buurtcentrum De Lommerd tijdens een algemene ledenvergadering

Geverifieerd door MonsterInsights