8 dagen naar Turkije met Corendon al vanaf 149,- euro
Corendon, bekend van vliegvakanties naar verschillende Europese steden en Turkije, komt met stuntprijzen om nog meer vakantiegangers naar Turkije te brengen. Zo adverteert het bedrijf via social media dat het al vanaf € 149,- vakanties aanbied richting Turkije. Er zijn zelfs vakanties voor 129,- euro.
Lees verder onder de foto
Turkije vakanties al voor 125.- euro
Als je doorklikt naar de desbetreffende Turkije pagina zie je daadwerkelijk dat er 8-daagse vakanties zijn die in juni worden aangeboden voor maar € 125,-. Het gaat dan wel om drie sterren hotels of zelfs twee sterren hotels die voor spotprijzen worden aangeboden. Vaak is het advies aan Nederlanders om in Turkije minimaal te kiezen voor vier sterren hotels, omdat je dan in de buurt komt van een drie sterren hotel in Nederland.
Corendon is goedkoop in vergelijking met anderen
Corendon.nl is goedkoop in vergelijking met andere vakantieaanbieders naar Turkije. Andere voordelen van het bedrijf zijn dat je gratis kunt omboeken en altijd de laagste prijsgarantie hebt. Als je dus niet wakker ligt van minder sterren en kwaliteit kun je nadenken over deze opties.
Related Articles
Arnhem heeft last van ‘gekken’ die auto’s in brand steken
Het blijft een drama voor de stad nu voor de zoveelste keer auto’s in de brand zijn gestoken in Elderveld.
F1 piloot zonder rijbewijs
F1 piloot Daniil Kvyat haalt op bijzondere wijze zijn rijbewijs. Hij mag nu eindelijk legaal over straat in Rusland.
Thuisleren krijgt een ander dimensie met kleuterjuf Arnhem
Kleuterjuf Arnhem is een ware fenomeen aan het worden op instagram. Deze Arnhemse juf deelt elke dag filmpjes en foto’s


