ATIK 10 uit Apeldoorn heeft twee sterke spelers uit Arnhem

ATIK 10 uit Apeldoorn heeft twee sterke spelers uit Arnhem

Futsalvereniging ATIK uit Apeldoorn heeft er dit seizoen versterking bij uit Arnhem. Het elftal van de Turkse vereniging dat uitkomt in de vierde klasse van het zaalvoetbal (futsal) bestaat sinds kort uit de bekende Arnhemse voetballers Muzaffer Dilekci en Ramazan Ecevit. (foto: Facebook/Atik)



ATIK 10 in de 4e klasse

Het elftal bestaat voornamelijk uit de leden van de familie Dogan uit Apeldoorn en de heren uit Arnhem spelen hier wekelijks mee. Voor de niet kenners van beide spelers: Muzaffer Dilekci is misschien wel een van de beste keepers uit Arnhem, die het nodige ervaring heeft opgebouwd in allerlei toernooien.

Ex-ESCA en AFC Arnhem speler Ramazan Ecevit is ook een prima back geweest op het veld. Met zijn ervaring en snelheid is hij ook een prima speler voor ATIK 10 uit Apeldoorn. ATIK speelde haar eerste wedstrijd gelijk (6-6) en scoort dus heel makkelijk. Het blijft nog spannend hoe ATIK 10 in het nieuwe seizoen gaat preseteren. Eerdere berichtgeving over een verloren duel, was onjuist.

Bronnen dichtbij de spelers melden dat beide spelers een emotionele band hebben met Apeldoorn, en er vaak komen in vergelijking met de gemiddelde Arnhemmer. Hierdoor was de keuze voor ATIK sneller gemaakt dan verwacht.

Voorzitter Ercan Bocu schrijft op de website van ATIK het volgende over de vereniging: ‘De voornaamste doelstelling van ATIK jongerenvereniging is het bijdrage leveren aan de integratie en de deelname van met name Turkse Islamitische jongeren in de Nederlandse samenleving.’ ATIK is een voorbeeldvereniging in Nederland en is zeer actief in de samenleving. Volgens veel zaalvoetbaliefhebbers is het ook een voorbeeldvereniging in heel Nederland.




Related Articles

Müzeyyen Kahraman genomineerd voor clubheld van de amateursport 2016

Müzeyyen Kahraman van voetbalclub Elsweide uit Arnhem is ook genomineerd voor clubheld van de amateursport in 2016. Müzeyyen is bij

Arnhemse topspits allertijden op zoek naar gezonde voeding

Arnhemmer en topspits Esen Gurbuz werd onlangs gespot in supermarkt Guven in de Arnhemse wijk Presikhaaf. De Turkse Arnhemmer was

Vitesse en onbekende sportdrankproducent akkoord met nieuwe sponsoring

Vitesse heeft weer een nieuwe sponsor weten te strikken. (foto: Vitesse.nl)

Geverifieerd door MonsterInsights