VIDEO D66 debat burgerparticipatie
Op 9 juli organiseerden D66 en de Jonge Democraten een debat en discussieavond over democratische betrokkenheid in Musis Sacrum. (bron: RTV Arnhem)

HaberArnhem.nl zoekt nieuwe investeerder | info @ haberarnhem.nl
Discussie ging onder andere over referenda
De discussie ging over referenda, burgerparticipatie, de afstand tussen kiezer en politiek en democratisering. Ook het districtenstelsel kwam door Jan Terlouw weer aan bod.
Jan Terlouw was ook in Arnhem
Jan Terlouw, Boris Van Der Ham, D66 Tweede Kamerlid Rob Jetten, politiek secretaris Henk Beerten en de voorzitter van de Jonge Democraten Kevin Brongers voerden het woord. In de zaal spraken onder meer D66 fractievoorzitter Sabine Andeweg, oud D66 raadslid Yvonne van Hamersveld, D66 raadslid Sjoerd Dijk, D66 wethouder Hans de Vroome en D66 leden in de zaal.

Uw reclame ook hier te zien?
Related Articles
Arnhem Zuid verdient beter
Olympus-terrein Arnhem Zuid verdient beter Ontwikkeling van het Olympus-terrein in Arnhem Zuid moet een toegevoegde waarde hebben voor de omliggende
Maandag voorstel VVD over lagere parkeertarieven in Arnhem
De fractievoorzitter van de VVD in Arnhem, Leendert Combee, heeft via twitter bekend gemaakt maandag een motie in te dienen
Kamerlid Kerstens (PvdA) wil dat ´AP´ cameratoezicht personeelsruimten Primark gaat onderzoeken
Tweede Kamerlid John Kerstens (PvdA) vraagt de Autoriteit Persoonsgegevens om onderzoek te doen naar de Primark na aanwijzingen van ongeoorloofd

