Dode man aangetroffen op Hommelseweg in Arnhem

Dode man aangetroffen op Hommelseweg in Arnhem

Vannacht werd weer een lichaam gevonden aan de Hommelsweg in Arnhem. Een voorbijganger ontdekte rond 02.00 uur in de nacht dat er een lichaam lag tussen de geparkeerde auto’s aan de Hommelseweg.

Lichaam lag tussen geparkeerde auto’s

Het lichaam lag gewoon op straat en werd gevonden door een voorbijganger. De politie heeft inmiddels al onderzoek gedaan. Daaruit is gebleken dat de dode man niet door een misdrijf om het leven is gekomen. Waardoor de man wel is overleden is ook nog niet bekend.


Geen verband met andere moord

In eerste instantie werd er gedacht dat de dode man iets te maken zou hebben met de moord op de 32-jarige transgender die werd gevonden in een woning aan de Van Oldebarneveldstraat. Later bleek dat dit niet het geval was, en dat de dode man aan de Hommelsweg niet door een misdrijf om het leven was gekomen.

Later meer…


 



Related Articles

Hoessie de Barber presenteert rapper Rambo in een eerste vlog

De bekende barber uit Arnhem, Hoessie de Barber, zoon van Arnhemmer Hakan Dasdemir is onlangs begonnen met vloggen. Sinds dat

Arnhemse jongerenvereniging AR presenteert nieuwe voorzitter

Advocaat Mustafa Bal draagt het voorzitterschap van jongerenvereniging AR over aan Klarendaller Nurullah Budak. Nurullah Budak (24) is de zoon

Agente schiet man neer na mondmasker discussie

In de Verenigde Staten was het weer onrustig in een winkel in de stad Michigan. Een discussie tussen twee bezoekers

Geverifieerd door MonsterInsights