71-jarige Arnhemmer met uitkering opgepakt voor het witwassen van 500.000 euro
Een paar dagen geleden werd een 71-jarige Arnhemmer opgepakt door de FIOD vanwege het ‘witwassen van 500.000 euro’. De FIOD arresteerde omdat hij verdacht werd vanwege het witwassen van een half miljoen. Zo gek is dat natuurlijk niet omdat de man ‘leefde’ van een uitkering.

HaberArnhem.nl zoekt nieuwe investeerder | info @ haberarnhem.nl
Geruime tijd onderzoek naar Arnhemmer
Hoe de FIOD aan alle informatie is gekomen is niet bekend. Er liep al een tijdje een onderzoek naar de verdachte van 71-jarige Arnhemmer. Wat voor bedrijf hij had en hoe hij zijn brood verdiende is niet bekend. De FIOD deed behalve in Arnhem ook een inval in een loods in Zwolle. Mogelijk was dit ook van de man.
Half miljoen gestort op bedrijfsrekening
De man viel pas echt op bij de Inlichtingen – en Opsporingsdienst toen hij in een paar maanden tijd een half miljoen euro had gestort op zijn bedrijfsrekening. Waar het geld vandaan komt, is niet bekend. Opvallend is dat de bedrijf van de man geen omzet heeft, waardoor dat ook wegvalt als optie om te verklaren hoe hij aan al dat geld kwam.

Uw reclame ook hier te zien?
Veel uit te leggen
De 71-jarige man heeft dus veel uit te leggen aan de verschillende diensten. Als hij een goed verhaal heeft is er niet veel aan de hand. We blijven het volgen voor u.
Related Articles
Wat je zeker nodig hebt als je een huis koopt in Turkije
Arnhemmer Murat Yilmaz was onlangs te gast bij een tv programma waar hij namens MY Real Estate vragen beantwoordde over
Hennepplantage Arnhem gevonden na brandgerucht
Zaterdagavond heeft de politie, met behulp van de brandweer, een hennepplantage opgerold. De bovenste etage van de flat in Arnhem,
Zeer emotioneel bericht van de politie
Volgens veel mensen zijn politiemensen vaak alleen maar heel hard kan zijn en geen inlevingsvermogen heeft.

