De Gastronoom Futsal weet nieuwe sponsors te strikken
Zaalvoetbalvereniging De Gastronoom uit Arnhem gaat ook in het nieuwe seizoen voor succes en kondigt nieuwe sponsors aan. ( foto: De Gastronoom Futsal)

Eerste klasse in nieuwe seizoen
De Gastronoom Futsal zal in het nieuwe seizoen ook uitkomen in de eerste klasse in de regio Oost Nederland. De sponsors worden nu al wekelijks bekend gemaakt via social media pagina’s van de club en trekken veel aandacht.
Al twee nieuwe sponsors
KijkAlles.nl en Cafe Kral zijn een van de nieuwste sponsoren van De Gastronoom, terwijl Barlas Döner en Kapsalon Cut and Go trouw blijven aan de club en een nieuwe verbintenis aangaan. Wie die andere sponsoren zijn, is niet bekend! Teammanager Yasin Köylü blijft de spanning er in houden.
Nieuwe hoofdsponsor
Er gaan geruchten over een nieuwe hoofdsponsor uit Arnhem die landelijk opereert. Helaas hebben we niemand kunnen bereiken bij De Gastronoom om hier meer informatie over te krijgen.

Related Articles
Mercan maakt Nederlandse Turken trots met contractverlenging bij Vitesse
De Arnhemse club Vitesse heeft een overeenstemming bereikt met de ‘Turkse Pirlo’ van Vitesse. De club maakte bekend dat Anil
ESA-speler Efrail Musa Yigitsoy (6) heeft nu al veel talent
De 6-jarige ESA-speler Efrail Musa Yigitsoy is nu al een naam om te volgen. De rechtsbenige spits van ESA speelt
Succescoach Harun Koprulu houdt het spannend met Elsweide O13
Elsweide O13 won zaterdag met 8-0 van VDA O13-5 en is hierdoor nog steeds derde in de derde klasse met

