Weer een wietplantage gevonden aan de Johan de Wietlaan

Weer een wietplantage gevonden aan de Johan de Wietlaan

De wijkagenten Rene Huls en Henk Westerhof hebben iets meer oog voor het vinden van wietplantages dan andere agenten. Uit niet bevestigde berichten blijkt dat de heren wel heel vaak succesvol zijn bij het vinden van illegale wietplantages. De supercops zijn altijd zichtbaar en waardevol in de wijken waar ze actief zijn als wijkagent. (foto: Twitter @r_huls)

60.000 anderen zien dit ook maandelijks

Kleine plantage aan de Johan de Wietlaan

Woensdagmiddag maakte Rene Huls via Twitter bekend dat hij samen met zijn collega wijkagent Westerhof weer een plantage heeft aangetroffen op de inmiddels bekende ‘Johan de Wietlaan’. Beide agenten werken als wijkagent in het Arnhemse Broek. De Johan de Witlaan in Arnhem staat bekend om de vele verhuurde panden en illegale hennepkwekerijen.

Woning mogelijk niet bewoond

In een niet bewoonde flatwoning troffen de agenten ongeveer 400 hennepplanten aan. Net zoals bijna alle andere gevallen was hier ook sprake van diefstal van stroom. Een adres werd niet bekend gemaakt, wel werd er aangegeven dat het om een flat ging aan de Johan de Witlaan in Arnhem.


Related Articles

Man wint 167.000 euro in Holland Casino Nijmegen

Het komt niet vaak voor en het is voor velen niet halal om te gokken. Toch heeft het nieuwswaarde omdat

Ook tijdens Corona Chee-Keufte bezorging aan huis

Sinds kort zijn ze bij Lale in Arnhem-Zuid ook begonnen met het maken en bezorgen van Vegan Chee-Keufte (Çiğ Köfte).

Vitens verhuist naar kantoorgebouw Rijnpoort in Arnhem

ARNHEM – Vitens gaat medio 2021 circa 4.300 m² kantoorruimte betrekken in kantoorgebouw Rijnpoort aan de Groningensingel 1 in Arnhem.

Geverifieerd door MonsterInsights