Turks Platform Arnhem staat stil bij slachtoffers Tweede Wereldoorlog

Voor Nederland zijn de data van 4 en 5 mei belangrijk. Vlaggen worden gehalveerd. 4 mei wordt gevierd als de dag van herdenking van degenen die in de oorlog zijn omgekomen, en 5 mei als Onafhankelijkheids- en Vrijheidsdag.
Door Mustafa Koyuncu / Arnhem
Speciale kranslegging vanwege corona pandemie
“Dodenherdenking” of “Herdenkingsdag” -ceremonies worden gehouden voor degenen die zijn omgekomen in de Tweede Wereldoorlog op 4 en 5 mei in heel Nederland. De kransceremonie vond plaats volgens een planning vanwege het Coronavirus Pandemie. Turks Platform Arnhem, bestaande uit zeven Arnhemse verenigingen die actief zijn in de stad toont ook ieder jaar haar betrokkenheid met de stad en herdenkt de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog.

Leden Turks Platform Arnhem betrokken bij stad en slachtoffers Tweede Wereldoorlog
Leden van het Turkse Platform, bestaande uit zeven Arnhemse verenigingen, Haykem en TPA-voorzitter İbrahim Günay, voorzitter Bektaşlılar Association Atilla Taşdemir, voorzitter Türkiyem Moskee Galip Aydemir, TOV voorzitter Harun Yurt, UİD Arnhem voorzitter Hakan Geçol, Voorzitter AyaSofya moskee Bahaddin Budak, en TPA coördinator, Hüseyin Türkoğlu, publiceerden een persbericht dat ze samen maakten. “De dag van de herdenking van degenen die stierven voor hun vaderland wordt in alle landen ter wereld gehouden. In Turkije worden degenen die stierven voor hun vaderland martelaren genoemd, we maken dan de dag van herdenking van onze martelaren. We lezen verzen uit de Koran, het religieuze boek van de islam, zodat hun zielen gezegend mogen worden. ”

Burgemeester Ahmed Marcouch legde een krans
Burgemeester Ahmed Marcouch legde een krans voor het beeld in het centrum van Arnhem, dat symbool staat voor alle omgekomen slachtoffers in de oorlog. Later legden de leden van Turks Platform Arnhem samen ook een krans. Daarnaast woonden ook de commando’s die de gepensioneerde oorlogsperiode hebben meegemaakt de ceremonie bij. Nadat de gemeentelijke band het Nederlandse volkslied speelde, werd om precies 20.00 uur een minuut stilte gehouden.
Nederland herdenkt elk jaar de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog op 4 en 5 mei en viert de bevrijding van Nederland van de Duitse bezetting als “Vrijheidsdag”. Op 4 mei om 20.00 uur, is er een moment van twee minuten stilte voor degenen die in de Tweede Wereldoorlog zijn omgekomen in het hele land. Het jaarlijkse herdenkingsprogramma van de koninklijke familie op 4 mei werd georganiseerd op de Dam in Amsterdam. In andere steden organiseert elke gemeente herdenkingsprogramma’s met vertegenwoordigers van instellingen en organisaties in hun stad. Op 5 mei, die door de Duitse bezetting in Europa “Onafhankelijkheidsdag” wordt genoemd, wordt de nadruk gelegd op democratische vrijheden, gerechtigheid en vrede.

Related Articles
Gratis friet en drinken voor kinderen tijdens het Grote Kinderfeest in Arnhem
Het grote kinderfeest in park Immerloo in Arnhem is niet zomaar een feestje waar wat mensen uit een wijk op
Coca Cola trekt racistische reclame in
Coca cola trekt racistische reclame in. Hieronder de reclame.
President Erdogan voorkomt zelfmoordactie man
De Turkse president Recep Tayyip Erdoğan heeft vrijdag een zelfmoordactie van een verwarde man voorkomen. De man was van plan