De Ronaldo van Arnhem mag maandenlang niet gaan spelen
De aanvaller van SML Mohamed Bouraarassi, mag een paar maanden lang niet gaan voetballen. De 33-jarige Arnhemmer en ex-international (zaalvoetbal) zit thuis met een gebroken kuitbeen.
Zware blessure afgelopen week
Afgelopen week raakte hij zwaar geblesseerd tijdens de thuiswedstrijd door een harde tackle van zijn tegenstander (Blauw Wit) nadat hij al drie keer had gescoord. Een extreem zware tackle vonden veel aanwezigen.
Bronnen dichtbij de speler bevestigen dat hij direct naar het ziekenhuis ging en in het gips moest. Nader onderzoek moet uitwijzen wat de gevolgen van de breuk zijn voor de bekende Arnhemse voetballer.
SML moet hierdoor de Ronaldo van Arnhem mogelijk maanden gaan missen. Mohamed is een voormalige zaaltvoetbalinternational van Oranje en is een geboren en getogen Arnhemmer.

Related Articles
VIDEO Treitervlogger Ismail Ilgun krijgt klappen van boze Turk uit Zaandam
Hoodvlogger Ismail Ilgun staat al enige tijd in de spotlights. De ene groep vindt hem geweldig en de andere groep
‘Turkse’ terreurverheerlijker is vrijdag in Arnhem voor een toespraak
Volgens DutchTurks.nl en andere bronnen komt terreurverheerijker en HDP-parlementariër (in Turkije) Tuba Hezer naar de Rozet in Arnhem voor een
Chico’s gaat door en opent grootse restaurant van Arnhem
De bekende Arnhemse ondernemer Chico van Chico’s Place gaat voor een nieuwe avontuur in de Gelderse hoofdstad. Chico’s opent namelijk

