Dak gymzaal Olympus College ingestort, gymzalen direct op slot

De gymzalen van het Olympus College in Arnhem zijn het nieuwe jaar minder goed begonnen dan verwacht. In een interne mail werd bekend gemaakt dat het voorste gedeelte van het dak van de gymzalen afgelopen donderdag is ingestort. Hierdoor zijn er problemen en kunnen de lessen LO (lichamelijke opvoeding) niet doorgaan. (foto: Afbeelding is ter illusie van Lisa scott via Pixabay)

Dakbedekking tijdens storm losgeraakt
Bronnen dichtbij ‘OC’ geven aan dat de dakbedekking tijdens de storm van afgelopen week los is geraakt. De isolatielaag heeft zoveel water opgezogen dat het te zwaar werd waarna het voorste gedeelte van het dak instortte. De schade is enorm waardoor alle gymzalen niet gebruikt kunnen worden. En bewegingsonderwijs met een open dak is nou niets waar iedereen op wacht.
Onduidelijk wanneer lessen weer gaan starten
Bij het Olympus College weten ze nu nog niet wanneer en hoe de lessen LO opgepakt gaan worden. Komende week is er in ieder geval geen bewegingsonderwijs. De leerlingen worden verwezen naar het rooster om te zien wanneer en waar de lessen LO weer door gaan. Alleen de gymzalen van het Olympus College zijn beschadigd. De rest van het gebouw is veilig en toegankelijk voor de lessen.

Related Articles
Woning in miljonairswijk direct op slot door burgemeester Marcouch
Burgemeester Marcouch heeft 48 uur geleden een woning aan de Van Goghstraat in Arnhem per direct gesloten. Een bizarre ontdekking
Picasso Administratie al 13,5 jaar een begrip in Arnhem
Picasso Administratie en Belastingadviseurs is al meer dan 13 jaar actief in Arnhem en is een van de toonaangevende bedrijven
”Meeste inbraken bij rijtjeswoningen en vrijstaande woningen in Arnhem-Zuid”
In totaal hebben inwoners in oktober 12 keer incidenten meegemaakt waarbij inbrekers een woning in Arnhem-Zuid wilden binnengaan.