Breaking News
Aandacht voor wat er speelt ‘onder de huid’
Op dinsdag 25 juni wordt op Wereld Vitiligo Dag wereldwijd stilgestaan bij de huidaandoening vitiligo. Deze
...Gelderse SP-afdelingen massaal in actie voor fatsoenlijk openbaar vervoer
Op zaterdag 25 mei kwamen bijna alle SP-afdelingen uit Gelderland samen in Arnhem. Zij kwamen op
...Man overleden nadat hij in vuilniswagen terechtkwam
Dinsdagochtend is een man overleden nadat hij in een vuilniswagen terechtkwam. De man is aan zijn
...Spelersbudget van Vitesse moet van 9 miljoen euro naar 4 miljoen euro
Vitesse heeft dringend problemen en een tekort van vier miljoen euro. De club staat nog steeds
...Interim-Directeur: ‘De kans dat Vitesse volgend jaar niet meer bestaat, is best wel groot’
Interim-directeur Edwin Reijntjes was woensdagochtend vrij duidelijk aan de journalisten van ESPN. De fans in Arnhem
...In kwetsbare wijken meer koop en minder huur
In de vanavond vastgestelde Woonvisie kiest Arnhem voor het toevoegen van extra sociale huurwoningen in draagkrachtige
...
Zo wilt Marcouch criminelen in Arnhem tegenhouden
Burgemeester Marcouch heeft de Arnhemse raad duidelijk gemaakt dat hij meer geld nodig heeft om te handhaven in de stad. Volgens Ahmed Marcouch moeten goede ondernemers de kans krijgen, wat nu niet helemaal het geval is. ‘Zonder instrumenten kan ik het niet doen.’
Meerdere horecazaken gesloten
Meerdere cafe’s en horecazaken in Arnhem zijn gesloten vanwege allerlei criminele activiteiten of banden met criminele organisaties. De screening van nieuwe bedrijven is niet op niveau in Arnhem, waardoor iedereen ‘redelijk makkelijk’ zo een bedrijf kan starten. De Arnhemse burgervader wil twee bibob-experts aantrekken die diepgaand onderzoek kunnen doen naar startende bedrijven.

Marcouch wil de criminelen tegenhouden, met twee BIBOB-experts, voordat deze zich nestelen in de economie in Arnhem. ‘Deze expertise hebben we nodig, dit is het minimum.’ Dit gebeurde volgens experts te weinig waardoor Marcouch nu letterlijk schreeuwt om meer geld om zijn stad veiliger te maken.
Veel meer handhavers erbij in Arnhem
‘Ook moeten er veel meer handhavers bij komen in Arnhem. Op dit moment hebben we 18 handhavers die 24 uur en zeven dagen per week actief zijn. Ze hebben zelfs in de afgelopen periode overuren moeten draaien.’ 9 koppels voor een stad als Arnhem is veel te weinig volgens Marcouch.

Related Articles
Arnhemmer uit stadion gezet in Frankrijk vanwege Falcao
Arnhemmer Yasin Köylü is gisterenavond in Frankrijk uit de stadion gezet toen hij de nieuwe transfer van Galatasaray wilde ontmoeten.
Haber Arnhem reageert op recente berichten en onterechte beschuldigingen
Graag willen wij u als nieuwsblog informeren over recente ontwikkelingen en reageren op beschuldigingen van de heer Gerrie Elfrink. Een
Gelderse jongeren massaal naar Turkse Consulaat voor afkoopregeling ‘Askerlik’ van 1000 euro
Gelderse jongeren met een Turkse paspoort gaan massaal naar Deventer vanwege de wijziging van de voorwaarden voor het afkopen van

